Будуть нові тротуари

Підприємці Нових Санжар беруть активну участь в усіх заходах селищної ради, спрямованих на покращення благоустрою районного центру, на озеленення.

З розумінням поставились і до потреби територіальної громади збудувати нові тротуари.

Нові тротуари у Нових Санжарах
Нові тротуари у Нових Санжарах  Нові тротуари у Нових Санжарах  Нові тротуари у Нових Санжарах

Цьому хорошому задуму передувала велика робота по очищенню визначеної території від старих трухлявих дерев — її виконала бригада по благоустрою. Селищна рада надає також гранвідсів. Тож невдовзі на центральній вулиці біля магазинів, кафе з’являться нові сучасні двохметрові тротуари, вимощені плиткою «Старе місто», а також вироблену місцевими підприємцями — Ігорем Польовим і Дмитром Шовкоплясом.

Прес-служба Новосанжарської сільської ради