За досвідом — у Нові Санжари

Лубенщина — чудовий край, відомий не лише в області, а й на теренах всієї України багатою історією, чарівною природою, працьовитими, закоханими у свою малу батьківщину людьми, які немало роблять для її розквіту і хочуть зробити ще більше.

Саме цією метою було викликане рішення лубенців провести виїзне засідання координаційної ради при голові Лубенської районної ради в Нових Санжарах, адже чули про наше селище, яке чотири роки поспіль визнано в Україні переможцем всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку», багато хорошого. Але ж відомо — «Краще один раз побачити...»

Тож 12 квітня голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко, представник міської ради Віта Коваленко, сільські голови, заступник редактора газети «Лубенщина» Володимир Мара, головний редактор «Радіо Лубни» Тетяна Бутрим побували в Нових Санжарах. Гості відвідали храм-каплицю Віри, Надії, Любові і матері їх Софії, оглянули парк «Батьки і діти початку третього тисячоліття», об’єкти благоустрою, заказник природи Вовчі Гори, об’єкт комплексного благоустрою Козацький Стан, милувались краєвидами з Альтанки святої Покрови, проїхали вулицями селища. Не минув їх уваги і найстаріший парк Перемоги, сквер Полтавської битви, парк Матері, пам’ятник «Слава праці селянина», оздоровниці, благоустроєні пляжі, місця відпочинку; цікавились «Екологічними каретами»...

Найбільше, що вразило лубенців — чистота і благоустрій нашого курортного містечка. Дивувалися — як можна досягти такого? Тому до селищного голови Андрія Реки, який супроводжував делегацію, було багато запитань. На всі з них одержали вичерпну відповідь щодо роботи виконавчого комітету, депутатів селищної ради, голів вуличних і будинкових комітетів, трудових колективів, жителів селища в цьому напрямку.

Учасники поїздки до Нових Санжар

Хоча голова Лубенської районної ради висловився після побаченого напівжартома, напівсерйозно: «Для цього треба родитися Рекою», але, без сумніву, досвід всієї Новосанжарської територіальної громади стане у пригоді лубенцям.

Прес-служба Новосанжарської сільської ради