Заняття по цивільному захисту

Сьогодні, в рамках проекту зменшення шкоди цивільному населенню в Україні шляхом посилення захисту на рівні громад, для працівників виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, старостатів, установ, організацій громади ГО «Зміст. Полтава» (керівник - Олександр Скрипай) провела заняття по цивільному захисту, в основі якого було проведено лекцію на тему: «Ядерний вибух та ядерна зброя. Алгоритм дій під час ядерного удару». Лекція, проведена капітаном, військовослужбовцем 18-ої окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського Олександром Капустою, була змістовною та цікавою. Тож, наприкінці заходу селищний голова Геннадій Супрун від себе особисто та від усіх присутніх подякував лектору й організаторам важливого у наш час заходу.