Роботи по спилюванню аварійних дерев із залученням спецтехніки

Проблема видалення високих, крихких або аварійних дерев актуальна по громаді практично завжди. Головна складність полягає в тому, що обрізати або спиляти їх можна лише із застосуванням спецтехніки - автовишки. Як і кожен господар у себе вдома намагається працювати максимально якісно і при цьому раціонально, так і ми в громаді використовуємо комплексний підхід. Особливо прискіпливо ставимося до закупівлі техніки. Адже вона має бути витривалою та надійною, яка б прослужила довгий час. Роботи по спилюванню аварійних дерев із залученням нещодавно придбаної Новосанжарською селищною радою спецтехніки, продовжились і сьогодні. Незважаючи на похмуру погоду й накрапаючий дощ, працівники бригади з благоустрою зранку навпроти магазину "Єва" спиляли аварійну березу, а в другій половині дня - засохлу ялину поблизу приміщення суду, та прибрали аварійно-небезпечні та такі, що заважають комунікаціям гілки берези навпроти магазину «Маркет».Попередньо, аби забезпечити безпечне спилювання, відповідні роботи провели електрики. А спиляні гілки відразу завантажують на самоскид, теж придбаний за кошти громади. Новосанжарська селищна рада, на чолі із селищним головою Геннадієм Супруном, робить усе, аби наше селище було красивим, доглянутим і безпечним.