Знову Новосанжарщина в тяжкій жалобі…Важка непоправна втрата…Мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, свободу і незалежність загинув наш земляк, житель села Руденківка, командир механізованого батальйону, капітан БРАТАНОВ БОГДАН ВІКТОРОВИЧ. Віддати шану, зустріти на колінах і провести в останню путь Героя запрошуємо жителів громади завтра, 30 червня, на 12.00 в центр селища Нові Санжари. Панахиду за полеглим буде проведено по місцю його проживання вдома за адресою: с.Руденківка, вул.Шкільна, 32а, о 13.00. Поховання загиблого БРАТАНОВА БОГДАНА ВІКТОРОВИЧА відбудеться на місцевому кладовищі (мікрорайон Карапишівка). На односельчан, які бажають попрощатися із БОГДАНОМ, об 11.00 в центрі села Руденківка (біля сільської ради)чекатиме автобус. Співчуття рідним та близьким...Вічна пам'ять Герою!