Сумна звістка знову прилетіла у Новосанжарську громаду. 28 червня, захищаючи рідну землю від навали російського окупанта біля населеного пункту Стельмахівка, що на Луганщині загинув наш земляк, військовослужбовець, санітарний інструктор, молодший сержант РОМАН ОЛЕКСАНДР СТЕПАНОВИЧ.Завтра, 4 липня, 2023 року, відбудеться церемонія прощання із загиблим Захисником України, яка розпочнеться о 12.00 в центрі селища Нові Санжари біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні. Панахиду за полеглим буде проведено по місцю його проживання вдома за адресою: с.Великий Кобелячок, вул.Шевченка, 37 о 13.00. Поховання загиблого відбудеться на місцевому кладовищі. Прохаємо жителів громади, а також усіх, хто знав РОМАНА ОЛЕКСАНДРА СТЕПАНОВИЧА, прийти попрощатися, подякувати, помолитися і провести в останню путь захисника, який загинув за нашу Батьківщину!