Вітання з перемогою!

У суботу, 1 липня, на центральному пляжу селища відбувся Чемпіонат обласного осередку ГО ВФСТ «Колос» з пляжного волейболу серед юнаків 2007 року народження. Відзначимо, що від громади участь у змаганнях взяли 2 команди: Владислав Ранюк, Андрій Музика та Володимир Жаботинський, Тимур Шнейдер. Загалом у змаганнях взяли участь 12 команд Полтавської області, які були розподілені на 4 групи по 3 команди в кожній, де ігри відбувалися по коловій системі. То ж до півфінальної четвірки вийшли 4 переможці своїх груп, в тому числі дві наші команди. Здобувши вольові перемоги над своїми однолітками у фіналі зустрілися дві Новосанжарські команди, де перемогу святкували більш досвідчені Владислав та Андрій; Володимир та Тимур стали другими. Третє місце посіли волейболісти з Миргородської громади. Переможці та призери були відзначені спортивними грамотами, медалями, кубком та сувенірами від Полтавського обласного олімпійського комітету, які вручив голова обласного осередку ГО ФВФСТ «Колос» Анатолій Головань. Всі учасники змагань отримали масу вражень від самої гри, від природи Новосанжарського краю та доброзичливих вболівальників. Велика вдячність за допомогу в організації змагань в.о. головного лікаря КНП «Новосанжарський центр ПМСД» Яніні Сіренко, приватному підприємцю Ілоні Волошин, тренеру місцевої ДЮСШ з волейболу Олександру Деревﹸянку та всім спортсменам і спортсменкам, які долучились до цієї доброї справи.