Офіційне повідомлення про проведення громадських слухань

На виконання рішення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради від 05.07.2023 № 249 «Про проведення громадських слухань щодо проєкту аналітичного звіту за результатом містобудівного моніторингу», відповідно до статті 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», розділу ІІІ «Порядку проведення містобудівного моніторингу», затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 01.09.2011 р. № 170, Порядку проведення громадських слухань щодо проектів містобудівної документації місцевого рівня, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 № 555, виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради інформує про проведення громадських слухань в рамках громадського обговорення проєкту аналітичного звіту щодо результатів містобудівного моніторингу Генерального плану забудови території смт Нові Санжари Полтавської області.

Мета розроблення: обґрунтування    необхідності   внесення   змін   до   містобудівної   документації.

Підставою для розроблення проєкту аналітичного звіту щодо результатів містобудівного моніторингу Генерального плану забудови території смт Нові Санжари Полтавської області є рішення виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради від 19.05.2023 № 150 «Про проведення містобудівного моніторингу розробленої містобудівної документації».

Проєкт аналітичного звіту розроблено відділом архітектури, містобудування, інфраструктури, житлово-комунального господарства та управління комунальною власністю виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради на підставі зібраних структурними підрозділами даних та пропозицій громадськості.

З проектом аналітичного звіту за результатами містобудівного моніторингу можна ознайомитися:

- з текстовими матеріалами (без даних про потенційно небезпечні об’єкти)  за електронними посиланнями, розміщеними на офіційному веб-сайті Новосанжарської селищної ради на хмарних ресурсах інтернету з отриманням відповідного дозволу адміністратора;

- з текстовими та графічними матеріалами в приміщенні виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради за адресою: вул. Центральна, 23, смт Нові Санжари, Полтавського району, Полтавської області, з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 12.00 години та з 13.00 до 17.00 години (у п’ятницю – до 16 години).

Громадські слухання відбудуться о 10.00 12.07.2023 в залі засідання будівлі виконавчого комітету Новосанжарської селищної ради, за адресою: 39300, вул. Центральна, 23, смт Нові Санжари, Полтавський район, Полтавська область.

Участь у проведенні громадських слухань можуть взяти фізичні та юридичні особи, їх об’єднання, організації або групи, зареєстровані на території селища Нові Санжари.

Під  час реєстрації учасників громадських слухань та пропозицій (зауважень) громадськості організатором проведення громадських слухань забезпечується ідентифікація фізичних осіб, представників юридичних осіб.